Mišinko je veľmi chorý a Vilinko už má kámošku

Mišinko.

Dnes som bola s Mišinkom a Morinkom u veterinára-kardiológa. Nepáčilo sa mi, že je Mišinko dýchavičný, a Morinkovi pri dýchaní hvízda niekedy v pľúcach.Tak ich pán doktor vyšetril, zröntgenoval a u Mišinka aj vyplachoval priedušky a odoberal vzorky do labáku.

Bolo to ako zlý sen… Mišinko má presne to, čo mal aj Ryšinko – zmeny na pľúcach. Našťastie sme to zistili tak skoro, že srdiečko ešte nie je zasiahnuté… Mal aj kopec hlienu v prieduškách, ale hrdielko ako keby sa dávalo do poriadku. Ujo doktor vzal vzorku z hrdielka i z priedušiek. Varoval ma, že Mišinko bude teraz kašľať, ale nič ma nepripravilo na ten klokotavý zvuk pri dýchaní… Trhá mi srdce. 😦 Mišinkovi hrčí v hrudi a keď pradie, tak nie tak tichúčko, ako predtým, ale ako poriadny Harley-Davidson!

Morinko pri počúvaní mal nejaké zvuky v pľúcach, ale röntgen neukázal nijaké zmeny. Tak obaja dostali pomocné lieky na odhlieňovanie a počkáme na výsledky rozborov, než Mišinkovi nastavíme liečbu.

Obaja drobci sú totálne uťahaní a zneistení, takže dnes je nálada taká posmutnejšia, ale Vilinko už trávi väčšinu dňa mimo klietky a už si aj našiel kámošku – zrovna Misty! Už sa naháňajú, pacičkujú a Misty naňho nezasyčala ani raz. 🙂

Tu sú fotky z rodinky, ako sa zoznamuje:

Reklamy

Čo ty na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Reklamy
%d bloggers like this: