Bobík má hrčku

Práve sme sa vrátili od tety vetky… Bobíkovi som pred nejakými troma dňami našla za pravou lopatkou hrčku a zdalo sa mi, že rastie. Tak som dnes využila prítomnosť kolegu a nechali sme sa odviezť ako páni. Teta vetka pichla Bobíka ihlou a vzala vzorku a teraz ju musí analyzovať. Hovorí, že to vyzerá len na cystu, ale ešte dnes by mala zavolať, ako dopadlo mikroskopovanie.

Ak to bude niečo nepríjemné, tak ho budú rezať a pri tej príležitosti už aj kastrovať, pretože Bobík už začína biť svojich súrodencov a vyháňať ich od misky, takže jedáva už sám a v inej klietke. Ale hierarchia sa už zaviedla a Felinka ku granuliam smie až vtedy, keď už sa Morinko nažerkal… Akurát mäsko jedia ešte spoločne, hoci pri Bobíkovi už nesmeli ani to.

No, myslím, že mládež pomaly dospieva. Čo by aj nedospievala, keď idú Vianoce a veterina nebude fungovať a bude sa dať všetko značkovať jedna radosť…

Večer:

Už máme výsledky vyšetrenia Bobíka… a žiaľ, nie sú dobré. To tkanivo vyzerá nebezpečne, našťastie ešte nie je vo fáze delenia sa buniek (to som z toho pochopila). Tak sme ho naplánovali na operáciu na budúcu stredu, hneď ho aj vykastrujú a s ním aj Morinka.

Ľudkovia, držte palčeky. Bojímbojímbojím.

Reklamy

Čo ty na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Reklamy
%d bloggers like this: