Zlá noc

Váženie 30.6.2014 okolo 8:30:

Beau 287g
Mory 249g
Felixe 294g

Myslím, že som v noci zachránila ďalšie mačiatko. Pred spaním sme naplnili Lízinke klietku žrádlom od výmyslu sveta, nakoniec sme ešte pridali hovädzie, aby bolo aj nejaké reálne mäso. Okolo 4:00 som sa zobudila a šla na záchod a všimla som si, že všetky misky s výnimkou granuliek a nejakej super detskej výživy na zasýtenie sú prázdne. Vzala som na vedomie, že veď má ešte granule, a šla som spať.

Po chvíli sa Lízinka presťahovala z brlôžka von a ľahla si. Potom sa povrtela a preľahla si. A znova. A znova. A začala vydávať také zvuky, ako keď je Šintík v strese. Okamžite som pozerala, čo sa deje. A Lízinka už prednými labkami v brlôžku a vyňucháva mladé. Tak som chytro strčila ruku do klietky a pohrkala granulami, pretože boli trochu bokom a nemusela si ich všimnúť. Okamžite nabehla a polovicu vychrúmala, lenže ja som sa na posteli potom pohla a ona odbehla do brlôžku k malým. V panike som vyskočila, zdrapila jednu z kapsičiek a hodila som ju do misky – neumytej, len vylízanej, ale nebol čas. Strčila som misku do klietky a Lízinka poňuchala, lenže maličké už cuckali, tak chvíľku ich nechala, po 2-3 minútach ich striasla a šla znova žerkať.

Tak mám pocit, že Obiho skutočne zabil jej hlad. Bola v klietke a raňajky prišli s asi hodinovým spozdením. Síce už má rutinu, že ju prikŕmujeme, ale ak bol hlad silnejší… Vlastne som Obiho zabila ja.

Čo ty na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Reklamy
%d bloggers like this: