Ako Ňusík komunikoval :-)

V poslednom čase spávam sama a aj cez deň je spálňa pre Mačičky zatvorená – to preto, že ktosi si urobil špás z toho, že mi pišá na posteľ 😕 . Dnes nadránom som sa zobudila a potrebovala som ísť na záchod. Vyšla som z izby, no za dverami bol Ňusík a vkĺzol, nenechal sa ani pritlačiť o zárubeň. Tak som ho nechala v izbe s tým, že ak napišá, budem vedieť, kto to robil. Išla som na záchod, vrátila som sa, ľahla si späť a zaspala. Ňusa sa mi naháňať nechcelo a tak bol v izbe so mnou.

Prešla asi hodina, keď tu ma zobudilo intenzívne mňaukanie. Pozriem sa, a pri nohách postele Ňusík, obe labky vyložené na posteli, pozerá na mňa a mňauká a mňauká… Nevedela som, čo chce, ale zdvihla som sa a šla mu otvoriť dvere do zimnej záhrady, lebo som myslela, že sa nudí a keď som otvárala dvere do izby, zaliezol do opačného kúta.

Ňuso vytrielil do zimnej záhrady. Ľahla som si celá spokojná, keď tu náramný smrad – Ňuso v zimnej záhrade naložil voňavý pozdrav.

Zrejme potreboval na záchodík a v spálni žiadny nie je, tak ma vymňaukal, aby som mu otvorila zimnú záhradku. 🙂

No a posledné dve ňusíkovské novinky: už sa mi kedy-tedy nechá aj pohladkať. To je vývoj posledných pár dní. A momentálne je hluchý, lebo som naňho navrešťala ako na idiota (aj s podobným slovníkom). Šklbal totiž Cicu.  Vývoj posledných 10 minút. 😕

3 thoughts on “Ako Ňusík komunikoval :-)

 1. ambala píše:

  Ňuso sklbal Cicu???! no pockaj Ňusko, ved ja s tebou raz zas skecnem… ale aj u nas je nejaka bojova nalada, aj vcera som prasila macacie kozusky…

  • Sun Belangelo píše:

   Ňuso je podarený. Viem, o čo ide… chce tiež “patriť k”. Byť hladkaný. Už dokonca neuhýba, keď natiahnem ruku a idem ho hladkať. Už ten dotyk znesie, len ešte nie pridlho. A behá za mnou ako dunčík. Moje malé biele somárča. Šklbaním Cice si neprilepší. 😕 (Na Cicu som extra citlivá. Najviac na Lassinka, papuľku zamatovú, ale hneď potom na Cicu. Alebo predtým. Alebo miesto toho. 😀 A to možno povedať o každom jednom z nich. 😛 Mojemojemojemoje.)

   • ambala píše:

    urcite chce byt hladkany, len je to taky plasko ustrachany, ale to sa spravi. co ho to ale napadlo sklbat Cicu?!

    a co ostatne macicky, ako sa maju? uz si zistila ocikavajuceho pachatela?

Čo ty na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

Reklamy
%d bloggers like this: