Kým som bola na cestách…

… prišla sa krstná Ambala postarať o Mačičky, čo zostali doma:

Lassiter nahanal Berusku, ale len chvilu, ta sa potom schovala do tej mojej prepravky. ale bola som ju tam kuknut a hladkala som ju, tak zacala priast a potom prisla za nami dole. bola na kratzbaume aj na okne a Lassiter sa choval sposobne. predtym som si ho posadila na kolena a hodila s nim rec (no vlastne to bol monolog), vysvetlovala som mu, ze ma nechat Berusku na pokoji. neviem na ako dlho to pochopil, ale az do mojho odchodu bol ako anjelik :). Nuso sa vylietal za svetielkom, teda aj ostatni sa pridali, ale on bol uplne vo vytrzeni…

pri dverach ma klasicky vital Lassiter, inak som mnau-gang zobudila, dole spala Gaya a Nuso, Cica s Beruska boli hore, prisli az na “povel” papi-papi… Lassiter sa ma snazil presvedcit, ze aj on moze to, co ostatne macicky, ale nepochodil. zo svojho zjedol tak 3/4, ostatne zjedol Nuso a ten dojedal aj po Cice. Beruska a Gaya spapali vsetko.

skusala som nafotit macicky, niektore fotky mi nevysli, ono to neni lahke jednou rukou fotit a druhou sa hrat s macickami…ale niektore sa daju pozerat:

This slideshow requires JavaScript.

Reklamy

Čo ty na to?

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d bloggers like this: